Seidor
tres personas en un escenario mostrando un premio

08 de febrer de 2023

SAP ens premia i ens reconeix com a partners de referència

SAP reconeix la tasca duta a terme per aquells partners que, com SEIDOR, han destacat per la seva contribució a la transformació digital de les organitzacions mitjançant solucions SAP en àrees com Europa, l'Orient Mitjà i l'Àfrica.

SEIDOR ha rebut tres premis al SAP EMEA South Partner Excellence Awards Ceremony en les categories:

 • New Business
 • Cloud Renewals
 • Cloud Delivery Excellence

D'aquesta manera, i gràcies a la nostra associació amb SAP, hem contribuït perquè els nostres clients innovin, obtinguin resultats ràpidament, creixin de manera sostenible i siguin més eficients a través de les solucions tecnològiques SAP.

Però això no és tot, ja que José María Bornas, Channel Head Spain SAP, i David González Seco, Head of MM & Partner Ecosystem Success Spain SAP, ens van atorgar tres guardons més el SAP PKOM 2023 d'Espanya celebrat a Madrid en les categories:

 • Major volum de NNN en el Cloud el 2022
 • Major volum en vendes Cloud el 2022
 • Major volum de vendes i New Name 2022 de SAP Business One

Alejandro Daniel, director general adjunt de SEIDOR, ha manifestat que “aquests premis són la millor recompensa als esforços de SEIDOR per portar les solucions en el núvol de SAP als nostres clients, per ajudar-los a fer la transició al món empresarial intel·ligent del demà”, i ha afegit que “gràcies a la nostra associació amb SAP, podem garantir una transformació digital d'èxit de les organitzacions a les quals donem servei».

Seleccionades d'entre una àmplia i diversa base de partners de SAP, les nominacions per als SAP Partner Excellence Awards i els SAP PKOM es basen en les dades internes de vendes de SAP. Un comitè compost per representants regionals i globals de SAP és l'encarregat de triar els partners guanyadors de cada categoria, d'acord amb diversos criteris, com el volum de vendes i el rendiment.

A més, també hem rebut sis guardons lliurats per SAP a Llatinoamèrica i el Carib (LAC).

 • SAP LAC Award for Partner Excellence 2023 for HXM Solutions from SAP
 • SAP LAC Award for Partner Excellence 2023 for SAP Business Technology Platform
 • SAP LAC Award for Partner Excellence 2023 for SAP S/4HANA Customer Evolution Program
 • SAP LAC Award for Partner Excellence 2023 for SAP S/4HANA Cloud
 • SAP LAC Award for Partner Excellence 2023 for RISE with SAP S/4HANA Cloud
 • SAP LAC Award for Partner Excellence 2023 for SAP SME Solutions, Combined

SEIDOR, com a SAP Platinum Partner i gràcies a la sòlida i aliança exitosa amb SAP, durant els últims 25 anys ha contribuït a fer que les organitzacions optimitzin els processos, guanyin competitivitat i compleixin els seus objectius de negoci. A més, SEIDOR és membre fundador de United VARs, una xarxa de 50 proveïdors de solucions SAP líders en el mercat amb presència a més de 100 països.

Potser et pot interessar…

24 de gener de 2023

Consolidem el primer lloc del rànquing de Services Partners de SAP Espanya

SEIDOR consolida el primer lloc del rànquing de Services Partners que SAP Espanya publica el gener del 2023, i que consolida el nostre posicionament com a companyia líder en solucions i serveis SAP a Espanya.

SEIDOR
18 de gener de 2023

SEIDOR acull la primera promoció d'alumnes del programa Osona TIC Talent

La consultora tecnològica SEIDOR rep a la seva seu a Vic alumnes d'Osona Tic Talent, un projecte publicoprivat per impulsar la formació en habilitats digitals entre els joves que estudiïn formació professional de la branca tecnològica a Osona

SEIDOR
12 de desembre de 2022

SEIDOR es converteix en Premier partner de Google Cloud amb focus en la digitalització sostenible

SEIDOR, consultora de serveis i solucions tecnològiques, s'ha convertit en Premier partner de Google Cloud a Espanya, una certificació de la qual ja disposava en diferents països i amb què, a partir d'ara, pertanyerà a una selecta minoria del 3% de millors partners de Google Cloud.

SEIDOR